HAKKIMIZDA

merkez

gaz_dağıtım_şirketleri

Temelleri 2007 yılında atılan Elit Mühendislik, 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece İstanbul'da değil Türkiye'nin 9 Noktasında, Doğalgaz Tesisatı, Mekanik Tesisat ve İnşaat Alanında Faaliyet Göstermektedir.

 Bugün Elit Mühendislik;

2011 Yılında İstanbul Avrupa, 2012 Yılında İzmir-Kocaeli-Manisa'da, 2013 Yılında Gaziantep'te, 2015 Yılında Aydın'da, 2017 Yılında Çatalca'da, 2018 Yılında Yalova'ya Açtığı Şubelerle Hizmet Vermektedir.


Her Projeyi ayrı bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan Elit Mühendislik, hep daha iyiye odaklanmaktadır. Bir Mühendislik firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız, Mekanik ve İnşaat Alanlarında ortaya koyduğu yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir.


Mekanik Tesisat Alanında Onlarca Projeye İmza Atan Firmamız, 2016 Yılında Kentsel Dönüşüm Kapsamında İnşaat Faaliyetlerine Başlamış olup, Kısa Sürede Teslimini Gerçekleştirmiştir.


İnsana ve doğaya saygıyı esas alarak yenilikçi girişimlerle yarınlara yürüyoruz. "Yarın için bugün" felsefesi ile çalışarak, üreterek, gelişerek ve geliştirerek...

Hafta İçi 09:00 - 18:00 Hafta Sonu 09:00 - 15:00

Neredeyiz Ataşehir / İstanbul